معرفی تابلو دکتری

تابلو دکتری

تابلو دکتری

تابلو دکتری چیست؟ 

آیا شما هم به دنبال طراحی و نصب یکی از چشمگیرترین انواع تابلو دکتری در مطب خود هستید؟ می دانید که سایزبندی های مربوط به تابلوی پزشکی چقدر می باشد؟

تابلوی پزشکی یکی از مهمترین و کاربردی ترین انواع تابلوهای مورد استفاده در بسیاری از ساختمان های پزشکی می باشد که از طرح ها و مدل های بسیار متفاوتی برخوردار بوده و شما می توانید با مراجعه به یکی از مجتمع های پزشکی، تنوع بسیار بالایی از این تابلوها را مورد مشاهده قرار دهید. در واقع تابلوی پزشکی به نوعی از تابلوهای تبلیغاتی اطلاق می شود که در سر درب مطب پزشکان، دفاتر و مراکز روانشناسی، ورودی مجتمع های پزشکی نصب شده و یک سری از مهمترین اطلاعات را در خصوص اسم و حوزه تخصص پزشک ها برای شما ارائه می دهند. معمولا در طراحی و ساخت تابلوی پزشکی حساسیت بسیار بالایی را خرج می کنند تا بتوانند شیک ترین و زیباترین این تابلوها را طراحی نمایند. اگر شما نیز در این حرفه مشغول به کار هستید، توصیه می شود که هم اکنون از  شرکت تابلو نگاه، درخواست طراحی شیک ترین تابلوی پزشکی را سفارش داده و آن را در مطب خود مورد استفاده قرار دهید. همچنین می توانید قبل از ثبت سفارش مدنظر خود، نمونه تابلوهای پزشکی موجود در وب سایت ما را با حوصله و دقت بالایی مورد بررسی قرار داده و با مهارت و استعداد همکاران ما از نزدیک آشنا شوید. البته می توانید در صورت آگاهی از هزینه های مربوط به طراحی بهترین انواع تابلوهای پزشکی نیز با همکاران ما در تماس بوده و بروزترین اطلاعات را برای خود به ارمغان آورید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد جنس بدنه تابلو دکتری و آیتم هایی که بایستی در طراحی آن مورد توجه قرار بگیرد، توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

جنس بدنه مربوط به تابلو دکتری

همانطور که در قسمت قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، تابلو دکتری یکی از بهترین انواع تابلوهای تبلیغاتی مورد استفاده در بسیاری از بیمارستان ها و مطب ها می باشند که جنس مربوط به این مدل از تابلوهای تبلیغاتی از آهن گالوانیزه شده بوده که این ورق ها می توانند مقاومت بسیار بالایی را در مقابل شرایط مختلف آب و هوایی از خود نشان داده و ماندگاری بالایی را برای شما به ارمغان آورند. همچنین توجه نمایید که تابلوی پزشکی را می توان به شکل یک یا دو طرفه طراحی کرد که این امر کاملا بستگی به محلی که می خواهید از این تابلو استفاده کنید، دارد. همچنین برای رویه تابلوهای پزشکی از طلق های پلکسی استفاده می کنند که زیبایی بی نظیری را به تابلوی مدنظرتان بخشیده و شما می توانید با خیال راحت آن را در مطب یا بیمارستان نصب کنید. برخی از تابلوهای پزشکی مجهز به بهترین سیستم نورپردازی هستند. شما نیز می توانید با توجه به علاقه مندی و قدرت مالی خود، نورپردازی بسیار ملایم و شیکی را در تابلوی پزشکی خود پیاده کنید.

سایزبندی های مربوط به تابلو دکتری 

یکی از مهمترین و اصلی ترین آیتم هایی که در خصوص استفاده از تابلو دکتری وجود دارد، سایزبندی های مربوط به این مدل از تابلوهای تبلیغاتی می باشد. توجه داشته باشید که تابلوی پزشکی معمولا در دو سایز طراحی و تهیه می شوند که عبارتند از:

۵۰×۷۰ سانتیمتر

۹۰×۶۰ سانتیمتر

شما نیز می توانید با در نظر گرفتن محلی که می خواهید تابلوی پزشکی را نصب کنید، مناسب ترین و بهترین ابعاد را انتخاب کرده و آن را سفارش دهید. ما سعی بر آن داریم تا در کمتر از ۷ روز کاری، باکیفیت ترین و شیک ترین تابلو را برای شما طراحی کرده و آن را به آدرس درج شده توسط شما، ارسال نماییم.

تابلو دکتری

تابلو دکتری

نکاتی که بایستی در طراحی تابلو دکتری مورد توجه قرار بگیرد؟

طراحی تابلوی های تبلیغاتی نیازمند پیروی از یک سری مهمترین آیتم ها هستند که شرکت های تبلیغاتی بایستی توجه کاملی را به این نکات داشته باشند. از مهمترین نکاتی که در طراحی تابلو دکتری، بایستی به آن توجه کرد، می توان به موارد زیر اشاره داشت:

–         از هر طرف یک فضا یا فاصله سه سانتی متر قرار دهیم.

–         به درخواست و ایده ی مشتری توجه لازم را داشته باشیم.

–         با توجه به درخواست مشتری بهترین نورپردازی را در تابلوهای مذکور اجرا کنیم.