لایت باکس کریستالی

لایت باکس کریستالی یکی از زیباترین و بهترین نوع لایت باکس برای محیط­های داخلی بوده و ضخامت کم، کیفیت بالای چاپ و نور حاشیه، زیبایی و جلوه خاصی به آن داده است. امروزه لایت باکس کریستالی به دلیل روشنایی کافی و مصرف کم برق، بسیار مورد توجه قرار گرفته و در بین مشتریان جایگاه ویژه­ای پیدا کرده است.  این نوع لایت باکس­ در شب و روز از روشنایی و نور زیبایی برخوردار هستند. همچنین مشتری می­تواند به راحتی طرح چاپ داخل آن را تعویض کند.

ز مزایای لایت باکس کریستالی می­توان به قابلیت حمل آسان، مصرف کم برق و دوام نور اشاره کرد. در طراحی و ساخت لایت باکس­ های معمولی، برای تبلیغ و نمایش محصول نمی­توان از چاپ استفاده کرد؛ اما لایت باکس کریستالی این مشکل را برطرف کرده و بر اساس چاپ روی متریال بک لایت و دیگر خصوصیات عمده آن، از جمله نور تماما همگن، توانسته جلوه بسیار زیبایی به این محصول بدهد.

متریال مورد استفاده در ساخت تابلو لایت باکس کریستالی :

برای ساخت این نوع تابلو از متریال پلکسی گلاس شیشه ای و اس ام دی شاخه­ ای باریک با قطر نزدیک به ۵ میلی استفاده می­شود. این موضوع از ویژگی­های منحصر به فرد محصول است که موجب نازک شدن و حجم کم آن می­شود. همچنین باعث سبک شدن و کاهش وزن آن شده که جلوه­ های خاص و زیبایی برای مخاطبان به نمایش می­گذارد. تابلو لایت باکس کریستالی معمولا به شکل مستطیل طراحی و ساخته می­شود اما بر حسب نیاز و شرایط خاص مکان، می­توان این نوع تابلو را در اشکال لوزی، دایره و ۶ ضلعی نیز تولید کرد.

نوع چاپ در طراحی و تولید لایت باکس کریستالی :

برای تولید لایت باکس کریستالی، از چاپ بک لایت استفاده می­کنند که به وسیله دستگاه­های چاپ دیجیتال و ایندور قابل چاپ کردن است. نوع کاغذ بک لایت نیز ویژگی­هایی دارد که موجب می­شود نور از پشت آن عبور کرده و جلوه­ های زیبایی برای مخاطب نمایش دهد.

میزان برق مصرفی در تابلو لایت باکس کریستالی :

در ساخت این مدل تابلوهای لایت باکس از اس ام دی­ های ۱۲ ولت استفاده شده و با توجه به مصرف مناسب یا کم مصرف بودن، نسبت به سایر تابلوهای تبلیغاتی پرمصرف، برق کمتری مصرف می­کند. بنابراین این نوع تابلو برای تبلیغ گزینه مناسبی بوده و در اولویت قرار دارد. البته نسبت به دیگر تابلوها، وزن کمتری داشته و تقریبا به اندازه یک تلویزیون ال ای دی نازک می­باشد. به دلیل تابش نور از پشت عکس، برای تبلیغات و دکور و زیبا کردن فضا، گزینه مناسبی است.

فضای مناسب برای تابلو لایت باکس کریستالی :

در جاهایی که نورگیر کافی و مناسب ندارند،  برای ایجاد حس خوب و مناسب در فضا و در تمام ساعات شبانه روز، می­توان با استفاده از تصاویر منظره، طبیعت و اشکال گوناگون از زیبایی این تابلو استفاده کرد.

یکی از ضرورت­های هر کالا، مربوط به تبلیغ آن است. تابلو لایت باکس کریستالی ، اهداف و مطالب موسسات و شرکت­ها را می­تواند به سرعت بین مردم ارائه دهد.

ویژگی­های تابلو لایت باکس کریستال :

  • پخش نور یک دست و کامل به تمام سطح تصویر
  • مصرف کم انرژی نسبت به سایر روش­ها
  • تعویض راحت و سریع تصویر لایت باکس
  • عمر بالا به دلیل استفاده از SMD lighting